Liberty Farmer on Nostr: Why did you use $3,800 per oz? It'd only about $2,900
Why did you use $3,800 per oz? It'd only about $2,900
Published at
2025-02-17 02:58:09Event JSON
{
"id": "70bb8175aa8230770028f6757e921d4f061ea18acc87aa5d8f0d367ca7b1eccb",
"pubkey": "e3aefda887252a72cee3578d33b2dcd90e9fe53b8bed6347ef5e26f74211adbb",
"created_at": 1739761089,
"kind": 1,
"tags": [
[
"e",
"5eca64cd4840cc831d22280c0d43b4e1331e44e9979f487d507a5bdec0828bc1",
"",
"root"
],
[
"p",
"8fda2199c4399fad7ff4126b402f1f5ee157fdbe4c0951e64dfe31aaec877ff1"
]
],
"content": "Why did you use $3,800 per oz? It'd only about $2,900",
"sig": "3a4977a0267bc663b755dbeb1fd38daa002bbc34cef420a618f191a396d99fe7f591758b586b120dda7c2a9ac4da6513af9ffb6565e99883eafdaad23e29d67a"
}